Kurzy pro učitele

Pomůžeme vám získat dovednosti i sebevědomí pro práci s digitálními stroji. Prezenčně i online.

Individuální kurz 3D tisku pro školy
12 000 Kč

Nabízíme možnost uskutečnit kurz 3D tisku (od nápadu k výrobku) přímo na vaše škole, při min. účasti 6 učitelů. Kurz je vhodný, pokud technologie již máte a chcete se naučit je ovládat, nebo teprve plánujete jejich pořízení

Individuální kurz Micro:bit pro školy
12 000 Kč

Vstupte do světa elektroniky a naučte se stavět a programovat obvody. Nabízíme možnost uskutečnit kurz na práci s platformou Arduino na vaše škole, při min. účasti 6 učitelů.

Individuální kurz Arduino pro školy
12 000 Kč

Naučte se stavět a programmovat chytré obvody! Nabízíme možnost uskutečnit kurz na práci s platformou Arduino na vaše škole, při min. účasti 6 učitelů.

Individuální kurz práce s laserovou řezačkou pro školy
12 000 Kč

Nabízíme možnost uskutečnit kurz práce s laserovou řezačkou přímo na vaše škole, při min. účasti 6 učitelů. Kurz je vhodný, pokud technologie již máte a chcete se naučit je ovládat, nebo teprve plánujete jejich pořízení.

Nenašli jste kurz podle svých představ? Nevyhovuje vám termín? Obraťte se na Dana!