Nastartujte svoje studenty

projektovou výukou

Podporujeme vás na cestě za interaktivní výukou. Zjistěte, že moderní výrobní technologie ve výuce mají smysl. Studenti se mohou do výuky zapojit díky projektům na probíraná témata, uplatnit svoje znalosti v praxi a lépe si tak látku zapamatovat. Jako pedagog se zde můžete s technologiemi naučit pomocí tutorálů nebo se rovnou zapsat na některý z akreditovaných kurzů. Pro vaší výuku pak máme připravené lekce s návody, které můžete rovnou vzít a použít.

Vyučujte teorii prakticky

Vyučujte svoje studenty konstruktivní formou a propojte poznatky ze školy s reálnými situacemi.

Naučte se propojovat výklad s individuálními nebo skupinovými projekty, které vaše žáky nejen nadchnou, ale zároveň jim pomohou si učivo lépe zapamatovat a přenést ho do reálného života.

CO TADY NAJDETE

Neustále pro vás připravujeme nový obsah, kterým vám chceme pomoct nastartovat projektovou výuku ve vaší třídě.

Tutoriály

Zjistěte, jak pracovat s moderními výrobními stroji a připravovat pro ně výrobní data ve tvůrčích programech. Naučte se vytvářet předlohy svých projektů, ať už jde o kreslení či 3D modelování.

Akreditované kurzy

Chce se naučit s nějakou technologií a zjistit, jak jí zapojit do své třídy a k tomu jí na nějaký čas získat i pro vaší školu? Tak se přihlaste do jednoho z našich akreditovaných kurzů a staňte se pedagogem 21. století.

Lekce pro vaší třídu

Vyhledávajte projekty přímo pro svůj předmět, který vyučujete a zapojte studenty přímo do probíraných témat. Naše lekce vychází z látky probírané na SŠ a druhém stupni ZŠ. Spojujte znalosti s dovednostmi.

Naše kurzy

Začít s projektovou výukou můžete samozřejmě sami a pomohou vám k tomu naše tutoriály a připravené lekce pro třídy. Kvalitnější možností však pro vás je přihlásit se do některého z našich akreditovaných kurzů, kde se vás vše potřebné naučíme a dozvíte se toho ještě víc.

Dovezeme dílnu i k vaší škole

Chtěli byste si ve své škole vyzkoušet digitální řemeslo? I to je možné díky naší mobilní dílně FabLab Experience. Speciálně upravenému návěsu, který se po zaparkování rozloží a promění v dílnu o velikosti 44m2 plné moderních výrobních technologií, jako jsou 3D tiskárny, laserová řezačka, CNC frézka, řezací plotr, robotické ramno, elektronový mikroskop a další. V něm pro skupinky po max 15ti žácích pořádáme výrobní workshopy, kde si mohou na vlastní kůži vyzkoušet tvořit.

Napiště nám

Zajímá vás více o digitálním řemeslu ve ve vaší třídě a nenašli ste zde potřebné informace? Napište nám kontsktní formulář a my se vám ozveme.

Náš tým

Náš tým zkušených lektorů pro vás neustále vytváří nový obsah, abyste se mohli učit a bavit tvořením. Podívej se kdo jsme a proč to deláme.

Přidejte se k nám

Vytvořte si účet nebo se přihlašte