Nauč se tvořit

Tvoření je zábava a učení může být také. Abychom vám ho usnadnili, pravidelně připravujeme videonávody na tvůrčí software, přípravu výrobních dat a práci se stroji.

Vyber si kategorii a uč se, co tě baví

2D grafika

2D grafika

Naučíš se upravovat a vytvářet grafiky, jako jsou třeba loga nebo složitější designy a výrobní plány. Ty pak můžeš třeba vypálit do dřeva nebo hodit na tričko.

Tuto sekci připravujeme

Práce se stroji

Naučíš se pracovat s některým digitálním výrobnímím strojem, jako je třeba třeba 3D tiskárna, laserová řezačka, CNC frézka nebo řezací plotr. Nebo rovnou se všemi.

Tuto sekci připravujeme

 

3D modelování

3D modelování

Naučíš se vytvářet vlastní jednoduché 3D modely, nebo rovnou komplexní projekty o více součástech. Ty pak poslouží pro výrobu tvého projektu pomocí některého z digitálních výrobních strojů.

 

Elektrotechnika a IoT

Porozumíš základním prvkům elektroniky, vytváření vlastních jednoduchých i inteligentních obvodů a naučíš se je naprogramovat tak, aby děly přesně to, co chceš.

 

Projekty s návody

Pokud ses naučil pracovat v nějakém programu nebo si ovládl nějakou technologii, tak je čas prověřit svoje znalosti na některém z připravených projektů.

Náš tým

Náš tým zkušených lektorů pro tebe neustále vytváří nový obsah, aby ses mohl učit a bavit tvořením. Podívej se kdo jsme a proč to deláme.

Přidej se k nám

Vytvoř si účet nebo se přihlaš