Individuální kurz práce s laserovou řezačkou pro školy

Nabízíme možnost uskutečnit kurz práce s laserovou řezačkou přímo na vaše škole, při min. účasti 6 učitelů. Kurz je vhodný, pokud technologie již máte a chcete se naučit je ovládat, nebo teprve plánujete jejich pořízení.
dle domluvy
Lektor
Daniel Šín

Na vaší škole.

Forma

Kurz trvá 8 hodin. Dovezeme vlastní lasery, ale naučíme vás i s těmi vašimi (pokud máte). Provedeme vás tvorbou grafiky v počítači, přípravou materiálů i ovládáním stroje. Programy, s nimiž učíme pracovat jsou zdarma.

Naučíte se

• Co laserová řezačka dokážed a co ne.
  • Vytvářet 2D grafiku (plánky) pro laser v programu Inkscape.
  • Ovládat laser pomocí kontrolního software (v závislosti na stroji, se kterým pracujeme K40 Whisperer, LaserGRBL nebo software vašeho laseru).
  • Nastavovat parametry stroje podle opracovávaných matriálů.
  • Základy bezpečnosti práce se strojem a jeho údržby.
  • Během kurzu si každý účastník vypálí několik výrobků.

Registrace a platba za kurz

Pro registraci nám napište email s vaší představou o termínu a předpokládaném počtu účastníků. Kapacita kurzu je max 12 učitelů.

dle domluvy
Lektor