Elektrotechnika

Vstup do světa chytrých programovatelných zařízení. Tady najdeš teorii i praktické ukázky.

1

Základy

Jak navrhnout svůj první elektrický obvod? Proč je důležité znát Ohmův zákon? A jakou funkci v obvodu má kondenzátor nebo cívka? Tady se naučíte vše, co byste do začátku měli znát.

Chci se naučit základy elektrotechniky
2

Arduino

Arduino je chytrá stavebnice, pomocí které můžeš tvořit interaktivní projekty. Za nás je to ideální volba pro každého začínajícího programátora.

Chci poznat Arduino

Základy elektrotechniky

Elektrotechnika - základy

Jak navrhnout svůj první elektrický obvod? Proč je důležité znát Ohmův zákon? A jakou funkci v obvodu má kondenzátor nebo cívka? Tady se naučíte vše, co byste do začátku měli znát.
Tutoriál

Arduino

Arduino – základy

Jak začít pragramovat platformu Arduino? Jak svůj projekt rozblikat? nebo jak hacknout TV ovladač? To všechno a mnohem více se dozvíš v tutoriálech, které tě krok za krokem provedou začátky s Arduinem.
Tutoriál

Arduino - komunikace

Zajímá vás, jak komunikují digitální zařízení? Co je to SPI nebo I2C? I tohle vám srozumitelně a názorně ukáže lektor Adam.
Tutoriál

Arduino a AI

Jak zapojit umělou inteligenci do tvorby kódu pro Arduino? Jak může ChatGPT pomoct? A jaký je při tom rozdíl mezi bezplatnou verzí GPT-3 s placenou variantou s pokročilejším modelem GPT-4? Vyzkouželi jsme tza vás.
Přejít na stánku ChatGPT Tutoriál

Máš k tutoriálům nějaký dotaz? Chybí ti téma, které bychom měli zpracovat? Napiš Honzovi.

Jan Vejtasa

vejtasa@fablabbrno.cz

Upravit