Jsme nadšenci do techniky a vzdělávání

V roce 2017 jsme založli FabLab Brno, první otevřenou dílnu v ČR, kde si každý kutil přišel na své. O dva roky později následovala největší pojízdná digitální dílna na světě, se kterou objíždíme školy v Jihomoravském kraji. Nyní jsme se rozhodli šířit digitální řemeslo dál pomocí FabLab University. Jsme nadšenci do digitálních technologií, prototypování, komunity, vzdělávání a nebojíme se být inovativní.

Naše projekty

Otevřená digitální dílna FabLab Brno

První otevřená digitální dílna v Brně.

Naše první a největší dílna! Máme otevřeno od dubna 2017 a najdeš u nás CNC frézku, mechadílnu, ohýbačku plastů, hromadu 3D tiskáren, laserovou a vinylovou řezačku, vyšívací stroj a hromadu dalšího! Tuhle dílnu najdeš v Technologickém parku v Brně.

Pojízdná digitální dílna FabLab University

Největší pojízdná digitální dílna na světe.

Technikou nadupaný kamion, který objíždí střední a základní školy a učí studenty, co všechno je možné vyrobit a že digitální projekty nemusí zůstávat jen na monitorech počítačů. Kromě výrobního vybavení má náš kamion i elektronový mikroskop, a často s ním jezdíme také na veletrhy nebo veřejné akce.

Kde nás najdeš

ADRESA

Budova JIC INMEC
Purkyňova 649/127
612 00 Brno-Medlánky

www.fablabbrno.cz

OTEVŘENÉ HODINY

Pondělí: 12:00-18:00
Středa: 20:00-23:00
Pátek: 8:00-11:00

info@fablabbrno.cz

Kdo za námi stojí

Zřizovatelé

Hlavní partneři

Podporovatelé

Jsme součástí ekosystému

JIC podporuje lidi v rozvoji podnikání, které může měnit svět. V rámci regionální inovační strategie kterou vytváří a spravuje pro Jihomorvaský kraj. Jako mateřská firma zaštiťuje i projekty FabLab Brno, FabLab Experience a FabLab University.

Zajímá tě něco jiného? Máš nějaký nápad na spolupráci? Ozvi se Danovi

Daniel Šín