Nauč se digitálnímu řemeslu.

Vyber si technologii a pusť se do toho.

Všechny tutoriály najdeš na našem Youtube

3D modelování

Nauč se vytvářet vlastní jednoduché 3D modely, nebo rovnou komplexní projekty o více součástech. Ty pak poslouží pro výrobu tvého projektu pomocí některého z digitálních výrobních strojů.

Tinkercad

Pokud jsi v 3D modelování úplný nováček, tak Tinkercad je pro tebe ten nejsnazší start. Jsou v něm už předpřipravené základní tvary a ty je jen přidáváš, upravuješ a kombinuješ aby vzniklo přesně to, co máš v hlavě.

Fusion 360

Fusion 360 je jeden z nejkomplexnějších programů pro 3D modelování. Můžeš v něm vytvořit jakkoli složitý tvar, součástku nebo třeba navrhnout celý stroj. Navíc nabízí i možnost si vše odsimulovat třeba v pohybu nebo při zatížení a dokážeš v něm rovnou vytvářet výrobní data.

Blender

Program Blender nabízí nekonečné množství možností designového 3D modelování. Je postavený na principu open-source, takže každý uživatel může do aplikace něco přidat, a tím ji obohatit. Polygonové modelování se na rozdíl od parametrického vyznačuje velkou svobodou estetiky návrhu.

Projekty s návody

Pokud ses naučil pracovat v nějakém programu nebo si ovládl nějakou technologii, tak je čas prověřit svoje znalosti na některém z připravených projektů.

Náš tým

Náš tým zkušených lektorů pro tebe neustále vytváří nový obsah, aby ses mohl učit a bavit tvořením. Podívej se kdo jsme a proč to deláme.

Přidej se k nám

A procházej veškerý obsah zdarma

Pin It on Pinterest