Učitel

Digitální řemeslo

Tutoriály

Projekty a lekce

Studentské soutěže

Kurzy pro učitele

Pojízdná dílna

Nastartujte své studenty
projektovou výukou

začněte vytvořením učitelského účtu

Co zde najdete

Podporujeme vás na cestě za interaktivní výukou. Zjistěte, že moderní výrobní technologie ve výuce mají smysl. Studenti se mohou do výuky zapojit díky projektům na probíraná témata, uplatnit svoje znalosti v praxi a lépe si tak látku zapamatovat. Jako pedagog se zde můžete s technologiemi naučit pomocí tutorálů nebo se rovnou zapsat na některý z akreditovaných kurzů. Pro vaší výuku pak máme připravené lekce s návody, které můžete rovnou vzít a použít.

Online výuka

Zjistěte sami, jak pracovat s moderními výrobními stroji a připravovat pro ně výrobní data ve tvůrčích programech. Máme pro vás připravená výuková videa

Praktické kurzy

Chtete se naučit používat a zapojit do výuky 3D tiskárnu ve vaší škole od našich zkušených lektorů? Přihlašte se do jednoho z našich kurzů akreditovaných MŠMT.

Lekce pro třídy

Vyhledávajte projekty přímo pro svůj předmět, který vyučujete a zapojte studenty přímo do probíraných témat. Naše lekce vychází z látky probírané na SŠ a druhém stupni ZŠ.

Soutěže pro studenty

Motivujte své studenty k něčemu, co má smysl a ukažte jim naše soutěže. V nich se mohou sami díky tvoření rozvíjet a soutěžit o zajímavé ceny.

Vyučujte teorii prakticky

Vyučujte svoje studenty konstruktivní formou a propojte poznatky ze školy s reálnými situacemi.

Naučte se propojovat výklad s individuálními nebo skupinovými projekty, které vaše žáky nejen nadchnou, ale zároveň jim pomohou si učivo lépe zapamatovat a přenést ho do reálného života.

Dovezeme dílnu i k vaší škole

Chtěli byste si ve své škole vyzkoušet digitální řemeslo? I to je možné díky naší mobilní dílně FabLab Experience. Speciálně upravenému návěsu, který se po zaparkování rozloží a promění v dílnu o velikosti 44m2 plné moderních výrobních technologií, jako jsou 3D tiskárny, laserová řezačka, CNC frézka, řezací plotr, robotické ramno, elektronový mikroskop a další. V něm pro skupinky po max 15ti žácích pořádáme výrobní workshopy, kde si mohou na vlastní kůži vyzkoušet tvořit. Navíc ke školám v Jihomoravském kraji jezdíme ZDARMA.

Napiště nám

Zajímá vás více o digitálním řemeslu ve ve vaší třídě a nenašli ste zde potřebné informace? Napište nám na info@fablabuniversity.cz a my se vám ozveme.

Náš tým

Náš tým zkušených lektorů pro vás neustále vytváří nový obsah, abyste se mohli učit a bavit tvořením. Podívej se kdo jsme a proč to deláme.

Pin It on Pinterest