Nauč se tvořit

Vyber si kategorii a uč se, co tě baví

Tvoření je zábava a učení může být také. Abychom vám ho usnadnili, pravidelně připravujeme videonávody na tvůrčí software, přípravu výrobních dat a práci se stroji.

2D grafika

2D grafika - připravujeme

Naučíš se upravovat a vytvářet grafiky, jako jsou loga, nebo složitější designy a výrobní plány. Ty pak můžeš třeba vypálit do dřeva nebo hodit na tričko.

Práce se stroji

Naučíš se pracovat s některým z digitálních výrobních strojů, jako je třeba 3D tiskárna, laserová řezačka, CNC frézka nebo řezací plotr. Nebo rovnou se všemi.

 

 

3D modelování

3D modelování

Naučíš se vytvářet vlastní jednoduché 3D modely, ale i komplexní projekty o více součástech. Ty pak poslouží pro výrobu tvého prototypu pomocí některého z digitálních výrobních strojů.

 

Elektrotechnika a IoT

Porozumíš základním prvkům elektroniky, vytváření vlastních jednoduchých i inteligentních obvodů a naučíš se je naprogramovat tak, aby děly přesně to, co po nich chceš.

 

Projekty s návody

Pokud už ses naučil pracovat v tvůrčím programu nebo jsi ovládl nějakou technologii, tak je čas prověřit své znalosti na některém z připravených projektů.

Náš tým

Náš tým zkušených lektorů pro tebe neustále vytváří nový obsah, aby ses mohl učit a bavit tvořením. Podívej se kdo jsme a proč to děláme.

Přidej se k nám

Vytvoř si účet nebo se přihlaš

Pin It on Pinterest