Figurka do hry
Vytvoř herní figurku do populární hry Člověče nezlob se.

Do konce výzvy zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Zadání

Každý z nás si čas doma během lockdownu krátí jinak. Za poslední rok například prudce vzrostl nákup videoher na platformě STEAM, počet členství ve službě NETFILX, ale velkému zájmu se těší také nákup deskových her. V této výzvě budete mít možnost si vytvořit vlastní.

Vyjdeme z populárního konceptu hry Člověče nezlob se, která je pro 2 – 4 hráče. Každý z hráčů má k dispozici 4 hrací figurky jedné barvy, které musí postupnými hody kostkou dostat až do cílové rovinky. Vaším úkolem bude vytvořit příslušné hrací figurky dle vlastní fantazie.

Vytvořili jsme pro vás na laserové řezačce hrací plochu o rozměrech 25 x 25 cm, která je součástí krabičky o vnitřní výšce 4 cm. Jestli vytvoříte pouze jeden typ figurky, nebo rozdílný design pro každou barvu či to vymyslíte úplně jinak, to necháme na vás.

Jediné na co nezapomeňte je, že by se figurky měly vejít do krabičky a taky na něčem stát. Tedy je vhodné jim vytvořit podstavec o průměru max. 2 cm, aby se s nimi dalo dobře hrát na dané hrací ploše.

Foto hrací desky, která je součástí výhry

Výhra

V této výzvě vybereme celkem 3 vítěze, kde každý obdrží:

  • námi vytvořenou hrací desku
  • hrací kostku
  • hrací figurky dle jejich návrhu ve čtyřech barvách (červená, modrá, žlutá, zelená)

Jak splnit Kreativní výzvu

1.

Připoj se k nám

Pokud jsi tak ještě neučinil, tak si zde jako student vytvoř uživatelský účet a sleduj nás na Facebooku.

2.

Vytvoř návrh

Podle zadání vytvoř svůj vlastní návrh v libovolném tvůrčím programu a ulož/exportuj ho ve formátu .stl.
Pokud by ses v některém z nich chtěl naučit, tak tady jsme pro tebe připravili návody.

3.

Popiš své řešení

Ve 3 – 5ti větách popiš svoje řešení. Proč si svůj návrh vytvořil tak, jak vypadá a co tě k tomu inspirovalo. Vyzdvihnout můžeš právě zapojení vlastního nápadu.

4.

Odešli

Svůj návrh nám pošli na email soutez@fablabuniversity.cz. Jako předměť uveď název kreativní výzvy, jako přílohu přilož jeden nebo více svých 3D modelů ve formátu .stl a do obsahu zprávy vlož popis svého řešení. Do emailu se nezapomeň podepsat.

1 KOMENTÁŘŮ

1 komentář

Přidat komentář

Pin It on Pinterest